ANIME & US
Bun venit in lumea in care stii ca vrei sa fii!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
ANIME & US | Reguli | Inregistrare | Login
POZE ANIME & US
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Bianca777
 | Femeie 24 ani Brasov cauta Barbat 27 - 64 ani |
|
Senpai?!^^
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
|
|
cum zice si titlul am dori sa stim si noi pe cat este ziua voastra ca sa urma la multi ani nu?!
deci ziua mea este pe 1 noiembrie si sunt mandra de asta8-> )
_______________________________________ ^
 My burning emotions No one can stop this passion
|
|
| pus acum 13 ani |
|
>>Anita<<
...::~Admin~::...
 Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
|
|
26 septembrie :P Mai am ceva pana la 19 ani 
_______________________________________ Click.

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Senpai?!^^
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
|
|
oh dragut esti balanta sau fecioara...desi cred ca balanta..e peste sfarsitul luni^^
_______________________________________ ^
 My burning emotions No one can stop this passion
|
|
| pus acum 13 ani |
|
>>Anita<<
...::~Admin~::...
 Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
|
|
Balanta 
_______________________________________ Click.

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Senpai?!^^
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
|
|
eh stiam eu ca e ceva de genul..nu degeaba ma preocup de astrologie^^ scorpiionul la putere ) adica eu
_______________________________________ ^
 My burning emotions No one can stop this passion
|
|
| pus acum 13 ani |
|
>>Anita<<
...::~Admin~::...
 Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
|
|
)) Sunt ascendent in scorpion. Daca am zis cum trebuie...
_______________________________________ Click.

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Senpai?!^^
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
|
|
oh iauzi...si da ai zis bine inseamna ca ai de castigat mult din asta dar sa nu te miri ca esti posesiva sau altceva.
_______________________________________ ^
 My burning emotions No one can stop this passion
|
|
| pus acum 13 ani |
|
>>Anita<<
...::~Admin~::...
 Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
|
|
Sunt posesiva rau cand vine vorba de ce imi apartine Si e bine ca mai am si de castigat.
_______________________________________ Click.

|
|
| pus acum 13 ani |
|
|
Moony691
**Membru**
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 29
|
|
Bun venit in lumea mea.
Modificat de Moony691 (acum 2 ani)
|
|
| pus acum 13 ani |
|
Senpai?!^^
Moderator
 Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
|
|
si eu sunt o persoana de noapte...cei drept scorpioni sunt foarte buni dar depinde cu cine...si in ce sens...daca nea tradat cineva vai de soarta lui nefericita.. eu mam nascut la 12 noaptea defapt fara un sfert
_______________________________________ ^
 My burning emotions No one can stop this passion
|
|
| pus acum 13 ani |
|
>>Anita<<
...::~Admin~::...
 Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
|
|
Eu m-am nascut la 10 dimineata, dar nu sunt deloc cea mai matinala persoana din lume 
_______________________________________ Click.

|
|
| pus acum 13 ani |
|
sakura chan
**Anime Fan**
 Din: Somewhere in Japan
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 109
|
|
Eu m.am nascut pe 29 august. Si nu mai e mult pana fac 15 ani. YEY!!!
_______________________________________ GazeRock is NOT dead! No Music No Reason! No Smoke No Future!

|
|
| pus acum 13 ani |
|
Methy
**Membru Deplin**
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
|
|
Eu m-am nascut pe 30 iulie 1994, in jur de 5-6 dimineata, dar daca tot veni vorba, nici eu nu sunt macar pe departe o persoana matinala.
_______________________________________

|
|
| pus acum 13 ani |
|