ANIME & US
Bun venit in lumea in care stii ca vrei sa fii!
Lista Forumurilor Pe Tematici
ANIME & US | Reguli | Inregistrare | Login

POZE ANIME & US

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Bianca777
Femeie
24 ani
Brasov
cauta Barbat
27 - 64 ani
ANIME & US / ~~La Multi Ani!~~ / pe cat este ziua voastra de nastere? Moderat de ღ Yusti <3, Senpai?!^^
Autor
Mesaj Pagini: 1
Senpai?!^^
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
cum zice si titlul am dori sa stim si noi pe cat este ziua voastra ca sa urma la multi ani nu?!

deci ziua mea este pe 1 noiembrie si sunt mandra de asta8->)


_______________________________________
^

My burning emotions
No one can stop this passion

pus acum 13 ani
   
>>Anita<<
...::~Admin~::...

Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
26 septembrie :P Mai am ceva pana la 19 ani

_______________________________________
Click.


pus acum 13 ani
   
Senpai?!^^
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
oh dragut esti balanta sau fecioara...desi cred ca balanta..e peste sfarsitul luni^^

_______________________________________
^

My burning emotions
No one can stop this passion

pus acum 13 ani
   
>>Anita<<
...::~Admin~::...

Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
Balanta

_______________________________________
Click.


pus acum 13 ani
   
Senpai?!^^
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
eh stiam eu ca e ceva de genul..nu degeaba ma preocup de astrologie^^
scorpiionul la putere) adica eu


_______________________________________
^

My burning emotions
No one can stop this passion

pus acum 13 ani
   
>>Anita<<
...::~Admin~::...

Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
)) Sunt ascendent in scorpion. Daca am zis cum trebuie...

_______________________________________
Click.


pus acum 13 ani
   
Senpai?!^^
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
oh iauzi...si da ai zis bine
inseamna ca ai de castigat mult din asta dar sa nu te miri ca esti posesiva sau altceva.


_______________________________________
^

My burning emotions
No one can stop this passion

pus acum 13 ani
   
>>Anita<<
...::~Admin~::...

Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
Sunt posesiva rau cand vine vorba de ce imi apartine Si e bine ca mai am si de castigat.

_______________________________________
Click.


pus acum 13 ani
   
Moony691
**Membru**

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 29
Bun venit in lumea mea.

Modificat de Moony691 (acum 2 ani)


pus acum 13 ani
   
Senpai?!^^
Moderator

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 531
si eu sunt o persoana de noapte...cei drept scorpioni sunt foarte buni dar depinde cu cine...si in ce sens...daca nea tradat cineva vai de soarta lui nefericita..
eu mam nascut la 12 noaptea defapt fara un sfert


_______________________________________
^

My burning emotions
No one can stop this passion

pus acum 13 ani
   
>>Anita<<
...::~Admin~::...

Din: lumea アニメ
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 570
Eu m-am nascut la 10 dimineata, dar nu sunt deloc cea mai matinala persoana din lume

_______________________________________
Click.


pus acum 13 ani
   
sakura chan
**Anime Fan**

Din: Somewhere in Japan
Inregistrat: acum 13 ani
Postari: 109
Eu m.am nascut pe 29 august. Si nu mai e mult pana fac 15 ani. YEY!!!

_______________________________________
GazeRock is NOT dead!
No Music No Reason!
No Smoke No Future!


pus acum 13 ani
   
Methy
**Membru Deplin**

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 70
Eu m-am nascut pe 30 iulie 1994, in jur de 5-6 dimineata, dar daca tot veni vorba, nici eu nu sunt macar pe departe o persoana matinala.

_______________________________________


pus acum 13 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la